0544 256 36 71     0544 256 36 71
balkateknik@gmail.com     Talep Formu
0544 256 36 71     0544 256 36 71 7/24     balkateknik@gmail.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Kombi Teknik Servisi!
Kombi Bakımı Neden Yapılmalı ?
24 Nisan 2020
Kombi Bakımı Neden Yapılmalı ?
Kombi Bakımı Neden Yapılmalı ?    Kombi bakımı yılda bir defa olmak koşulu ile işin uzmanından yardım alınarak yaptırılmalıdır. Uzmanı tarafından yapılmayan ya da yapılmamış olan bakımlar sizlerin sadece sorun yaşamasına neden olmaz. Daha birçok problemi beraberinde getirir. Bu nedenle bakımları kombi kullanıcısı olarak önemseyin işi uzmanına bırakın. ..
175 kez okundu
Devam
Oda termostatı nedir, nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?
24 Nisan 2020
Oda termostatı nedir, nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?
Oda termostatı nedir?    Oda termostatı, kombi vb ısıtma ünitelerinde kullanılan ve oda sıcaklığı istenilen dereceye geldiğinde ısıtma ünitesine açma/kapama yaptırarak oda sıcaklığını sabit tutmaya yarayan cihazlardır. Oda termostatları çalışma prensiplerine ve kullanım şekillerine göre çeşitlilik göstermektedir. Bu yüzden her oda termostatının her kombiyl..
819 kez okundu
Devam
Termostatik Vana Nedir, Nasıl Çalışır?
24 Nisan 2020
Termostatik Vana Nedir, Nasıl Çalışır?
     Termostatik vana; kelime olarak “sabit sıcaklık vanası” anlamına gelen, radyatörlere ( petek ) veya havlupanlara monte edilen, bulunduğu ortamın sıcaklığına göre ısıtma devresini otomatik açıp kapatarak konforlu ısınma sağlayan merkezi sistem ve kombi elemanıdır. Kontrollü ve sabit ısınma sağlar. TERMOSTATİK VANA NASIL ÇALIŞI..
931 kez okundu
Devam
Petek Temizliği Neden Yapılmalı ?
24 Nisan 2020
Petek Temizliği Neden Yapılmalı ?
     Petek temizliği neden yapılmalı Eski zamanlarda kalorifer ya da kombi kullanımı daha az yaygındı. Fakat günümüzde artık hemen hemen her yerde kalorifer ve kombi kullanımı mevcuttur. Kullanılan bu sistemlerde bazı dikkat edilmesi gereken ve yapılması gerekmekte olan işlemler bulunmaktadır. Mesela ısınma sorunlarıyla karşılaşmamak için il..
208 kez okundu
Devam

   Balka Teknik İzmir’in tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kombiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm problemleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

7/24 Teknik Servis Kaydı hizmeti sunan firmamız siz kombi kullanıcılarından gelen arıza taleplerine hızlı çözüm üretmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Geniş malzeme stoğumuz, eğitimli teknik servis personelimiz ile sürekli olarak hizmetimizdeyiz.

Firmamız yapmış olduğu tüm kombi onarımı işlemlerine 1 yıl garanti vermektedir. Firmamız'ın çözüm ürettiği arızanın tekrarlaması durumunda Balka Teknik servis personelimizin size bıraktığı servis formu'ndan bizleri 7/24 arayabilir, tekrar ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.